Biz Kimiz

Kobi Danışmanlık, KOSGEB, Ticaret Bakanlığı, TKDK-IPARD, Yatırım Teşvik Belgesi gibi konularda Devlet teşvikleri almak isteyen kişilere ya da şirketlere danışmanlık yaparak yurt içinde ve yurt dışında alabilecekleri konularda projeler oluşturup en iyi şekilde hibe ya da faizsiz kredi almalarını sağlamak adına bütünlük ve mükemmelliğe adanmış olarak 2011 yılında kurulmuş danışmanlık firmasıyız.

Kobi Danışmanlık, kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği kendine has çözümler ve hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli projelere imza atmış ve ülkemiz ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Karşılıklı güven ve kaliteli hizmet anlayışıyla gerek müşterilerimiz ve gerekse çözüm ortaklarımızın gönlünde taht kurmuş ve bundan sonraki süreçte de bu işbirliğinin daha da güçlenerek devam etmesi yegâne amacımız olacaktır.

 

2011

Uzun yıllardır faaliyet gösteren

1000 +

Üzerinde Danışmanlık

1000 +

Üzerinde Proje

2011 yılından günümüze kadar devlet teşvikleri konusunda danışmanlık faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Her geçen yıl danışmanlık bilgimize yeni deneyimler katarak büyümeye devam ettik. Siz değerli KOBİ ve girişimcilerimize hem yurt içinde hem de devletimizin sunmuş olduğu yurt dışındaki  destekler konusunda Türkiye’nin her noktasında danışmanlık vermekteyiz. 

– Yaşar MISTAK

2011 Yılından günümüze kadar danışmanlık sektöründe faaliyet göstererek KOBİ’lere yurtiçinde ve yurtdışında yaptıkları ya da yapmayı planladıkları konuları proje haline getirerek hibe ya da faizsiz krediler konusunda destek sağlamaktayız. 1000’nin üzerinde işletmeye, KOSGEB, Ticaret Bakanlığı, İhracat Destekleri, Ar-Ge, Ür-Ge, Teknolojik Üretim ve Yerlileştirme Destekleri, İşletme Geliştirme, Büyüme ve Uluslararasılaşma Destekleri, KOBİGEL – KOBİ Gelişim Destek Programı, İş Birliği Destek Programı, Yurt Dışı Hızlandırıcı Destek Programı, Yurt Dışı Pazar Destek Programı, Yatırım Teşvik Belgesi, Tarım ve Hayvancılık, ISO Belgelendirme vb. gibi daha birçok alanda danışmanlık hizmetleri sunduk ve devam etmekteyiz.

Uzman ekibimiz ile birlikte işletmelerin daha fazla destek almalarını sağlamak, işlerine katma değer oluşturmak, istihdama katkı sağlayacak projeler oluşturmak ve ülkemizi kalkındırmak için çalışmalar sürdürmekteyiz.

 

Kendimizi, uygun deneyime sahip, ileriye dönük, tutkulu kobi danışmanı profesyonellerinden oluşan bir grup olarak görüyoruz.

 

Yönetim Geliştirme

Kuruluşların yönetim geliştirme temelli ihtiyaçlarına; bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerimizle özgün çözümler sunmak ve rekabet başarısında köprü olmaktır.

Ölçeklendirilebilir Hizmetler

Seçkin uzmanlarımızın tecrübesini, sektörel deneyim ile birleştirerek, küresel yenilikleri sizinle paylaşır; ihtiyaçlarınıza uygun ölçeklendirilebilir hizmetleri ve çözümleri sunarız.

Kurumsal Gelişim

Yenilikçi çözümleri ile danışanlarımızın kurumsal gelişimi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında ülkemizde ve bölgemizde tercih edilen bir danışmanlık şirketi olarak değer yaratmaktır.

İşletmelere Hızlı ve Pratik Değer Katma

Müşterilerimize vaat ettiğimiz değeri en kısa sürede sunarız. Bu değer bizim için, “en az maliyetle, yüksek verimlilik ” anlamına gelir. Yarattığımız değer, hedeflerinizi yakalamanıza, yeni pazarlara giriş yapmanıza, başarılı denetimler geçirmenize, sistemlerinizi sadeleştirmenize ve etkinleştirmenize yardımcı olur.

Değerlerimiz

İşletmelerin yürüdükleri yolda alabilecekleri tüm devlet desteklerini onlara sağlayarak yüklerini hafifleteceğimize ve bu sayede devlet destekleriyle büyüyen işletmelerin ülkemiz ekonomisine daha fazla katkı yapabileceğine inanıyoruz.

Klassisk “Kama Sutra”: Doggi-stil Sexpose (Man Sazdi) är bra för att utan ansträngning säkerställer maximal stimulering av punkten G, och det är något primitivt i det, och det kanske inte är oroande av många hoppa över till den här webbsidansite Vill lägga till den här vilda sexiga posera lite mer peppar? Det finns inget lättare! Ta sex i Doggi Style Pose framför en spegel! Eller fråga din älskade försiktigt för att spanka dig på skinkorna under friktioner! Men om du föredrar ett romantiskt aggressivt sex, kan din unga man verkligen stroke dig.